Diode: rectifying
Kordarv:
15000.0
Minimum quantity:
15000.0
Tootekood:
BYW34-TR
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BYW34-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | THT |
| Case | SOD57 |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Features of semiconductor devices | avalanche diode, fast switching, glass passivated |
| Max. forward impulse current | 50A |
| Load current | 2A |
| Max. forward voltage | 1.1V |
| Reverse recovery time | 200ns |
| Type of diode | rectifying |
| Quantity in package | 5000 |