Diode: Zener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BZD27C18PW
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZD27C18PW
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Case | SOD123W |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 1W |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 18V |