Diode: Zener
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
BZD27C43P
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZD27C43P
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Power dissipation | 1W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 1µA |
| Zener voltage | 43V |