Diode: Zener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BZG03C11-M3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZG03C11-M3-08
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Case | SMA, DO214AC |
| Tolerance | ±5.45% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Power dissipation | 3W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 4µA |
| Zener voltage | 11V |