Diode: Zener
Kordarv:
1500.0
Minimum quantity:
1500.0
Tootekood:
BZG03C13-M3-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZG03C13-M3-08
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AC, SMA |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Power dissipation | 1.25W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 2µA |
| Zener voltage | 13V |