Diode: Zener
Kordarv:
6000.0
Minimum quantity:
6000.0
Tootekood:
BZG05C3V9-HM3-18
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZG05C3V9-HM3-18
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AC, SMA |
| Tolerance | ±5.13% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 1.25W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 10µA |
| Zener voltage | 3.9V |