Contact block; -30÷70°C; Illumin: yes; IP00; Contacts: NC x2; 3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BZLOO
Tootja: SCHLEGEL
Tootja tootekood: BZLOO
Spetsifikatsioon tootele Contact block; -30÷70°C; Illumin: yes; IP00; Contacts: NC x2; 3mm
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP00 |
| Mechanical durability | 1000000cycles |
| Key stroke | 3mm |
| Contacts configuration | NC x2 |
| DC contacts rating @R | 2A / 24V DC |
| AC contacts rating @R | 1.5A / 250V AC |
| Type of switch accessories | contact block |