Tootekood: BZM55C2V4
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: BZM55C2V4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 2.4V; 210mA; SMD; reel,tape; MiniMELF; Ir: 50A
Mounting SMD
Case MiniMELF, SOD80
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 2.4V