BZM55C3V3-TR
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZM55C3V3-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 3.3V; SMD; reel,tape; MicroMELF; single diode
| Mounting | SMD |
| Case | MicroMELF |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 500mW |
| Type of diode | Zener |
| Quantity in package | 2500 |
| Zener voltage | 3.3V |