Tootekood: BZM55C43
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: BZM55C43
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 43V; 10mA; SMD; reel,tape; MiniMELF; Ir: 100mA
Mounting SMD
Case MiniMELF, SOD80
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 43V