Tootekood: BZM55C4V7
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: BZM55C4V7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 4.7V; 110mA; SMD; reel,tape; MiniMELF; Ir: 500mA
Mounting SMD
Case MiniMELF, SOD80
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.7V