Tootekood: BZS55C5V1 RXG
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZS55C5V1 RXG
  • Mounting
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
  • Case - mm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 5.1V; 5mA; SMD; reel,tape; 1206; single diode
Mounting SMD
Case - inch 1206
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 5.1V