Diode: Zener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
BZT03C180-TR-1
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZT03C180-TR
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | THT |
| Case | SOD57 |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward voltage | 1.2V |
| Application | universal |
| Power dissipation | 1.3W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 1µA |
| Zener voltage | 180V |