Tootekood: BZT03C30-TAP
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZT03C30-TAP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 3.25W; 30V; Ammo Pack; SOD57; single diode
Mounting THT
Case SOD57
Tolerance ±5%
Kind of package Ammo Pack
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 1.3W
Type of diode Zener
Zener voltage 30V