Tootekood: BZT03C39-TAP
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZT03C39-TAP
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 3.25W; 39V; Ammo Pack; SOD57; single diode
Mounting THT
Case SOD57
Tolerance ±5%
Kind of package Ammo Pack
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 1.3W
Type of diode Zener
Zener voltage 39V