Tootekood: BZT03C39-TR
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZT03C39-TR
  • Type of diode
  • Quantity in package
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 3.25W; 39V; reel,tape; SOD57; single diode
Mounting THT
Case SOD57
Tolerance ±5%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 1.3W
Type of diode Zener
Quantity in package 5000
Zener voltage 39V