Tootekood: BZT52C12 RH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZT52C12 RH
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 12V; 5mA; SMD; reel,tape; SOD123F; single diode
Mounting SMD
Case SOD123F
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 12V