BZT52C27SQ-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZT52C27SQ-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 27V; SMD; reel,tape; SOD323; single diode
| Mounting | SMD |
| Case | SOD323 |
| Tolerance | ±7% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 200mW |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 27V |