BZT52C3V3T-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZT52C3V3T-7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 3.3V; SMD; reel,tape; SOD523; single diode
| Mounting | SMD |
| Case | SOD523 |
| Tolerance | ±6% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 300mW |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 3.3V |