Tootekood: BZT52C56
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZT52C56
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 56V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Mounting SMD
Case SOD123F
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 56V