BZT52C68
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZT52C68
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 68V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
| Mounting | SMD |
| Case | SOD123F |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 500mW |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 68V |