Tootekood: BZT52C6V8-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZT52C6V8-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.37W; 6.8V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Mounting SMD
Case SOD123
Tolerance ±6%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 370mW
Type of diode Zener
Zener voltage 6.8V