Tootekood: BZT52C7V5T-7
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZT52C7V5T-7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.3W; 7.5V; SMD; reel,tape; SOD523; single diode
Mounting SMD
Case SOD523
Tolerance ±6%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 300mW
Type of diode Zener
Zener voltage 7.5V