Tootekood: BZV49-C10.115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: BZV49-C10.115
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward voltage
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 1W; 10V; SMD; reel,tape; SOT89; single diode; Ufmax: 1V
Mounting SMD
Case SOT89
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Max. load current 250mA
Max. forward voltage 1V
Power dissipation 1W
Type of diode Zener
Zener voltage 10V