Tootekood: BZV55C33
Tootja: DC COMPONENTS
Tootja tootekood: BZV55C33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 33V; SMD; reel,tape; MiniMELF; single diode
Mounting SMD
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 33V