Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
BZW06-342BRL-ST
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: BZW06-342BRL
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | THT |
| Case | DO15 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 342V |
| Max. forward impulse current | 6A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 380V |
| Leakage current | 200nA |