Diode: Zener
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
BZX55B12-TAP
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZX55B12-TAP
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | THT |
| Case | DO35 |
| Tolerance | ±2% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward voltage | 1.5V |
| Power dissipation | 500mW |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 100nA |
| Zener voltage | 12V |
| Zener current | 5mA |