BZX55C3V3
Tootja: DC COMPONENTS
Tootja tootekood: BZX55C3V3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 3.3V; Ammo Pack; DO35; single diode
| Mounting | THT |
| Case | DO35 |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | Ammo Pack |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 500mW |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 3.3V |