Tootekood: BZX55C4V7
Tootja: DC COMPONENTS
Tootja tootekood: BZX55C4V7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 4.7V; Ammo Pack; DO35; single diode
Mounting THT
Case DO35
Tolerance ±5%
Kind of package Ammo Pack
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.7V