Tootekood: BZX55C8V2 R0
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: BZX55C8V2 R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 8.2V; 5mA; reel,tape; DO35; single diode
Mounting THT
Case DO35
Tolerance ±5%
Kind of package tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 500mW
Type of diode Zener
Zener voltage 8.2V