Tootekood: BZX584C2V4-V-G-08
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZX584C2V4-V-G-08
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 2.4V; SMD; reel,tape; SOD523; single diode
Mounting SMD
Case SOD523F
Tolerance ±5%
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 2.4V