Tootekood: BZX584C7V5
Tootja: DC COMPONENTS
Tootja tootekood: BZX584C7V5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 7.5V; SMD; reel,tape; SOD523; single diode
Mounting SMD
Case SOD523
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 7.5V