BZX84B3V3Q-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84B3V3Q-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.35W; 3.3V; SMD; reel,tape; SOT23; single diode
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Tolerance | ±2% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Application | automotive industry |
| Power dissipation | 350mW |
| Type of diode | Zener |
| Zener voltage | 3.3V |