Tootekood: BZX84C20S-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C20S-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 20V; SMD; reel,tape; SOT363; double independent
Mounting SMD
Case SOT363
Tolerance ±6%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure double independent
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 20V