Tootekood: BZX84C2V4T-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C2V4T-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.15W; 2.4V; SMD; reel,tape; SOT523; single diode
Mounting SMD
Case SOT523
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 150mW
Type of diode Zener
Zener voltage 2.4V