Tootekood: BZX84C2V4TS-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C2V4TS-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 2.4V; SMD; reel,tape; SOT363
Mounting SMD
Case SOT363
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure triple independent
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 2.4V