Tootekood: BZX84C3V6TS-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C3V6TS-7-F
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 3.6V; SMD; reel,tape; SOT363
Mounting SMD
Case SOT363
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure triple independent
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 3.6V