Tootekood: BZX84C3V9TS-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C3V9TS-7-F
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 3.9V; SMD; reel,tape; SOT363
Mounting SMD
Case SOT363
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure triple independent
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 3.9V