Tootekood: BZX84C4V3W-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C4V3W-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 4.3V; SMD; reel,tape; SOT323; single diode
Mounting SMD
Case SOT323
Tolerance ±7%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.3V