Tootekood: BZX84C4V7-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C4V7-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.35W; 4.7V; SMD; reel,tape; SOT23; single diode
Mounting SMD
Case SOT23
Tolerance ±6%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 350mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.7V