Tootekood: BZX84C4V7S-7-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: BZX84C4V7S-7-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.2W; 4.7V; SMD; reel,tape; SOT363
Mounting SMD
Case SOT363
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure double independent
Power dissipation 200mW
Type of diode Zener
Zener voltage 4.7V