Tootekood: BZX85B15-TAP
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZX85B15-TAP
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 0.5W; 15V; Ammo Pack; DO35; single diode
Mounting THT
Case DO41
Tolerance ±2%
Kind of package Ammo Pack
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 1.3W
Type of diode Zener
Zener voltage 15V