Diode: Zener
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
BZX85C5V1-TR
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: BZX85C5V1-TR
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | THT |
| Case | DO41 |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 1.3W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 1µA |
| Zener voltage | 5.1V |
| Zener current | 45mA |