Enclosure: wall mounting; X: 310mm; Y: 410mm; Z: 170mm; ABS; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C.1602-P
Tootja: PAWBOL
Tootja tootekood: C.1602-P
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 310mm; Y: 410mm; Z: 170mm; ABS; IP65
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 410mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 310mm |
| Dimension Z | 170mm |
| Cover colour | transparent |
| Cover material | polycarbonate (PC) |