Enclosure: wall mounting; X: 410mm; Y: 610mm; Z: 202mm; ABS; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C.1603UV
Tootja: PAWBOL
Tootja tootekood: C.1603UV
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 410mm; Y: 610mm; Z: 202mm; ABS; IP65
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Resistance to | UV rays |
| Dimension Y | 610mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 410mm |
| Dimension Z | 202mm |
| Mechanical impact resistance | IK10 |