Tootekood: C0805C105K4RACTU
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: C0805C105K4RACTU
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Alias
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 16VDC; X7R; ±10%; SMD; 0805
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1µF