Capacitor: ceramic
Kordarv:
2500.0
Minimum quantity:
2500.0
Tootekood:
C0805X475J9RAC7800
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: C0805X475J9RAC7800
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 6.3V DC |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Height | 1.25mm |
| Capacitance | 4.7µF |
| Case - mm | 2012 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | X7R |