Wire: loudspeaker cable; 2x2,5mm2; stranded; OFC; black-red; PVC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C102-2.50
Tootja: TASKER
Tootja tootekood: C102-2.50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: loudspeaker cable; 2x2,5mm2; stranded; OFC; black-red; PVC
| Operating temperature | -15...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | OFC |
| Number of cores | 2 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 49V |
| Insulation colour | black-red |
| Type of wire | loudspeaker cable |
| Shield structure | unshielded |
| Cable outside dimensions | 3.7x7.4mm |
| CPR standard | no classification |