Thyristor; 400V; 2.5A; 4A; 50uA; Package: bulk; THT; TO126; Ifsm: 40A
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
C106D
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: C106D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor; 400V; 2.5A; 4A; 50uA; Package: bulk; THT; TO126; Ifsm: 40A
| Mounting | THT |
| Case | TO126 |
| Kind of package | bulk |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. load current | 4A |
| Gate current | 50µA |
| Max. forward impulse current | 40A |
| Load current | 2.5A |