High Voltage DC/DC Converter, Regulated, Negative Output, Fixed, Adjustable, 1 W, 1 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
C10N
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: C10N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Voltage DC/DC Converter, Regulated, Negative Output, Fixed, Adjustable, 1 W, 1 mA
| Output current | 1mA |
| Mounting | THT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Protection | short circuit protection |
| Series | C |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 350kHz |